Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

  • Polski
  • Angielski
  • Norweski
  • Niemiecki
  • Włoski

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

Stomatologia Jarzębiny

Nagroda WhatClinic.com na rok 2017

Stomatologia Jarzębiny otrzymała doroczną nagrodę za jakość obsługi pacjentów od firmy WhatClinic.com.

W roku 2016 ponad 17 milionów ludzi użyło porównywarki internetowej WhatClinic.com aby znaleźć i porównać kliniki medyczne.

Na podstawie rocznych danych od swoich użytkowników WhatClinic zbadała jakość obslugi pacjentów w Stomatologii Jarzębiny, włączając w to oceny pacjentów i szybkość podejmowanego kontaktu przez klinikę. 

Stomatologia Jarzębiny była jedną z nielicznych klinik na stronie wyszukiwarki, która sprostała wysokim standardom aby zakwalifikować się do otrzymanej nagrody. Zwycięskie kliniki charakteryzują się stałym wysokim ratingiem jakości usług (ServiceScore™ ). Rating mierzy zaangażowanie kliniki w świadczeniu usług pacjentom przez cały rok, prezentuje całoroczne poświęcenie w pracy z pacjentem. Mniej niż 2% klinik na stronie wyszukiwarki zakwalifikowało się do nagrody za ostatni rok.

Szef WhatClinic.com Caelen King pogratulował Stomatologii Jarzębiny: “Nasze nagrody mają już siedem lat historii i w tym roku, po raz pierwszy pokazaliśmy dane ratingowe, których używamy do wyliczenia pozycji danej kliniki. Ratingi są przydatne, zarówno dla pacjenta, jak i dla klinik. Pacjenci mogą zobaczyć które kliniki zostały dobrze ocenione przez wielu innych użytkowników, a kliniki mogą ocenić jakość swojej pracy w porównaniu do innych klinik na swoim rynku, aby osiągać cel ciągłej poprawy w obsłudze i leczeniu swoich pacjentów, co ostatecznie jest dobre dla każdego. Wierzymy, że dając pacjentom jak najwięcej informacji możemy dla nas wszystkich poprawić sektor prywatnych usług zdrowotnych. Naszymi nagrodami doceniamy kliniki, które oddają się zapewnianiu jak najwyższego poziomu obsługi pacjenta i stale przedkładają dobro pacjenta nade wszystko.”

“Cieszymy się, że uznano nasze zaangażowanie w leczeniu pacjenta. W praktyce jest to coś na czym skupiamy się we wszystkim co robimy i otrzymanie tak pozytywnej oceny od naszych pacjentów jest wspaniałe, gratuluję całemu naszemu zespołowi" - Monika Balicka-Misterska, lekarz stomatolog i właściciel Stomatologii Jarzębiny.