Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

  • Polski
  • Angielski
  • Norweski
  • Niemiecki
  • Włoski

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

Stomatologia Jarzębiny

Protetyka

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem brakujących zębów. Jest nie tylko działalnością zabiegową, ale też sztuką upiększania.

Oprócz poprawy estetyki twarzy, poprzez odtworzenie pełnego pięknego uśmiechu, który zawsze poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie, odbudowa utraconych zębów przywraca:

W pełnym łuku zębowym każdy ząb ma swoje miejsce. W odpowiedni sposób kontaktuje się ze swoim sąsiadem z lewej i z prawej strony, a także z przeciwstawnym zębem. W tym stanie pozostaje stabilny i nie przemieszcza się. Powstanie nawet pojedynczego braku zębowego doprowadza do zachwiania tej idealnej równowagi. Rozpoczyna się łańcuch negatywnych zmian będących wynikiem nieuzupełnienia brakujących zębów (zęby sąsiadujące z luką przechylają się w jej kierunku, ząb przeciwstawny wysuwa się w kierunku luki, osłabia to utrzymanie zębów w kości, doprowadza do rozchwiania i ich utraty).

W "Stomatologii Jarzębiny" oferujemy pełen zakres usług protetycznych:

Dzięki rozwojowi nauki i możliwościom technicznym jesteśmy w stanie każdemu zaproponować najlepsze w danej sytuacji klinicznej rozwiązanie, zawsze bardzo wysokiej jakości, estetyce i niekoniecznie najdroższe.

W naszej klinice leczenie protetyczne przeprowadza doktor Anna Łasińska. Doktor posiada bardzo duże doświadczenie i wiedzę w dziedzinie protetyki. Cieszy się dużym szacunkiem i zaufaniem swoich pacjentów. Całą swoją karierę zawodową związała z protetyką. Uczestnik wielu kongresów, kursów a także praktyk zawodowych. Współpracuje z najlepszymi pracowniami technicznymi w Warszawie. Świadoma wymagań pacjentów kładzie duży nacisk na estetykę uzupełnień protetycznych.

Zapraszamy na konsultację. Zapoznaj się z możliwościami współczesnej, nowoczesnej protetyki. Wiedza, jaką uzyskasz pozwoli Ci na podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia i sposobie jego przeprowadzenia.