Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 9.00 - 20.00

  • Polski
  • Angielski
  • Norweski
  • Niemiecki
  • Włoski

Rejestracja: 22 612 34 63

Rejestracja Online

Stomatologia Jarzębiny

Wybielanie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów to bezpieczna i skuteczna metoda na rozjaśnienie i odmłodzenie uśmiechu.

Piękny uśmiech zmienia człowieka, uśmiechnięty i pewny siebie człowiek zmienia świat wokół siebie.

Przyczyną zmiany koloru naszego uzębienia są przede wszystkim barwniki znajdujące się w produktach spożywczych, takich jak kawa, herbata, czerwone wino, które wnikają w tkanki zęba i zmieniają jego barwę. Zęby ciemnieją też z wiekiem, a zdarza się, że ciemnym kolorem zębów obdarzyła nas natura.

Metody wybielania zębów w Stomatologii Jarzębiny

System BEYOND skutecznie wybiela zęby przebarwione paleniem papierosów, barwnikami zawartymi w produktach spożywczych (np. kawa, herbata, czerwone wino, itp.) jest też efektywny w usuwaniu przebarwień powstałych na skutek przyjmowania antybiotyków (np. tetracyklin), czy plamistych przebarwień spowodowanych fluorozą.

W naszej klinice zabiegi profesjonalnego wybielania zębów wykonuje dr Katarzyna Wójtowicz. Dr Wójtowicz od ponad 10 lat zajmuje się tematyką dotyczącą wybielania zębów. Posiada dużą wiedzę, doświadczenie i sukcesy na tym polu (wybielanie jako zabieg leczniczy). W roku 2012 ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej. 

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, na której lekarz pozna Twoje oczekiwania, zbada stan Twoich zębów i na tej podstawie zaproponuje najlepszą dla Ciebie metodę wybielania.